ПІДГОТОВКА ПРИМІЩЕННЯ ПЕРЕД ОБРОБКОЮ

ДО УВАГИ! Для комплексної (повної) обробки всього приміщення та кімнат загального користування (кухня, санвузол, коридор) потрібно приблизно від 15 до 30 хвилин.

Дії перед обробкою:

 1. Домашніх тварин потрібно ізолювати при частковій обробці приміщення, при комплексній обробці слід винести їх з приміщення.
 2. Продукти потрібно прибрати з відкритих поверхонь (скласти в холодильник)
 3. З санвузла прибрати предмети власної гігієни.
 4. Власні речі, іграшки прибрати в шафу.
 5. Всі розкладні меблі залишити в розкладеному положенні (якщо проводиться обробка від клопів залишити постільну білизну)
 6. Передивитись книжки на наявність чорних точок в місцях переплету — це сліди життєдіяльності клопів/тарганів. Якщо такі сліди є в книзі, її треба викинути.
 7. Шпалери, також, проглядаються на наявність чорних точок. В випадку їх виявлення рекомендується видалити шпалери для досягнення максимального ефекту.

В ході підготовки приміщення до обробки ретельно перевіряйте речі та продукти, які Ви ховаєте в холодильник/коробки/шафу, на предмет наявності в них шкідників.

В ході обробки приміщення:

 1. Заборонено проводити санітарну обробку в присутності людей, домашніх тварин, птиць, риб.
 2. Допускається присутність замовника поруч з спеціалістом тільки в захисній екіпіровці. Захисна екіпіровка повинна повністю захищати шкіру, очі та внутрішні органи від попадання частинок аерозолю. Екіпіровка включає, як правило: халат чи комбінезон, рукавиці, бахіли, універсальний респіратор чи протигаз.

Дії після обробки:

 1. Приміщення потрібно ретельно провітрити не менше 30 хвилин при відсутності людей.
 2. Після провітрювання слід протерти поверхні контактної групи (робочі поверхні кухні, столи, шафи, дверні ручки та ін.)
 3. Постільну білизну випрати на високих температурах та попрасувати.
 4. Генеральне прибирання в приміщенні проводиться не раніше 14-ти днів після обробки.

 

Слід зазначити:

Гарантія надається при санітарній обробці всього приміщення та виконанні всіх настанов спеціаліста до та після обробки.

Ми проводимо обробку конфіденційно. Тому Ваші сусіди не дізнаються, що в Вас була виконана обробка від шкідників.

Ми працюємо ЦІЛОДОБОВО! Тому звертаючись до нас Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ  цілодобову консультацію, а також професійну допомогу в зручний для Вас час!