ПОСЛУГИ ДЛЯ ОСББ

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ВИРІЩЕННЯ ПИТАНЬ САНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ ВАШОГО БУДИНКУ

Ефективне управління — це комплексний підхід до покращення життя кожного з мешканців та будинку в цілому.

Одним з важиливих аспектів є дотримання санітарних правил та норм діючого законодавства, а саме системний підхід до контролю популяції шкідників.

Керуючись постановою Кабінету міністрів України від 5 вересня 2018 року «Про затвердження Правил надання послуг з управління багатоквартирним будинком» наша компанія вже не перший рік плідно співпрацює з об’єднаннями багатоквартирних будинків міста Запоріжжя.

Для всіх партнерів ми надаємо повний комплекс послуг санітарного профілю, проводячи профілактичні роботи з дезінсекції, дератизації, дезінфекції та прибирань на горищах та у технічних підпіллях будинків та прибудинкових територіях наших партнерів.

Завдяки співпраці наших спеціалістів та керівників ОСББ ми змогли вивести санітарний стан будинків міста Запоріжжя на новий рівень. Тому пропонуємо і Вам ознайомитись з послугами, які ми надаємо та долучитись до списку тих будинків які вже під нашим захистом!

Знайдіть Ваш будинок на карті, можливо ми вже працюємо з Вашими сусідами.

ВАЖЛИВО! Пам’ятайте саме комплексна обробка сусідніх квартир та сусідніх будинків дає змогу гарантувати результат та ефективне становлення санітарної безпеки Вас та Ваших сусідів.

Що ми пропонуємо:

Дезінсекція

Комплексні послуги боротьби з шкідниками та рекомендації стосовно покращення санітарного стану будинку. Саме завдяки цьому, ми можемо гарантувати безпеку всього будинку. Та кожної квартири окремо, більш детально Ви можете ознайомитись в відповідному розділі НАСЕЛЕННЯ

Дератизація

Послуги знищення мишовидних гризунів та щурів, а також надання аудит листу по усуненню червоних точок внутрішнього та зовнішнього контурів будинку для пролонгування результату обробки та захисту будинку.

Дезінфекція

В останній час, з зрозумілих причин, питання щодо надання послуг з дезінфекції стали дуже актуальні в місті Запоріжжя. Тому ми гарантуємо Вам підтримку та супровід з цих питань на всіх етапах

Прибирання горищ/підвалів

Однією з основних причин появи та збільшення популяції шкідників може бути захаращення горища/технічного підпілля, залишки життєдіяльності тварин. В свою чергу ми пропонуємо комплексне обслуговування ОСББ міста Запоріжжя та надаємо послуги з очищення технічних приміщень та подальшу дезінсекцію для уникнення появи шкідників.

Покос трави

На радість усім нам весною все навкруги розквітає. Але карантинні рослини це небезпека для багатьох мешканців нашого міста. Тому ми впровадили послуги з покосу трави та боротьби з карантинними рослинами/кліщами/земляними блохами на всіх прибудинкових територіях міста Запоріжжя

ЦІНОВА ПОЛІТИКА ТА ПАКЕТ ПОСЛУГ

ОБРОБКА ПІДВАЛУ ВІД ТАРГАНІВ/БЛІХ/ЩУРІВ/МИШЕЙ – 1 ГРН/М2 (ВІД 500 ГРН)

Назва пакету:

Пакет БАЗОВИЙ

Пакет КОМПЛЕКСНИЙ

Пакет VIP

Опис пакету:

Включає в себе виконання тих робіт, що Ви замовили

Передплатний пакет

 

Дезінсекція

1 грн/м2

1 грн/м2

1 грн/м2

Дератизація

 

 

 

Дезінфекція

 

 

 

Прибирання горища

 

 

 

Прибирання технічного підпілля

 

 

 

Облаштування решіток на продуху горища

 

 

 

Облаштування решіток на продуху технічного підпілля

 

 

 

Покос трави

 

 

 

Аудит лист

БЕЗКОШТОВНО

БЕЗКОШТОВНО

БЕЗКОШТОВНО

Вартість:

 

 

 

Ми працюємо! Тому звертаючись до нас Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ  цілодобову консультацію, а також професійну допомогу в зручний для Вас час!